TF2.lt žvilgsnis į praeitį #2

TF2.lt žvilgsnis į praeitį #2

jūlijs 14, 2013 plkst. 10:00

Komentāri

  • udrext
    udrext pirms 10 gadiem

    tf2.lt as jau palaikau kokius 2 ar 3 metus ! pats esu gaves zaidima darksiders is kazkokio konkurso. Atsimenu senuosius laikus kai tik atsirasdavo nauja naujiena is karto begdavau jos skaityti, o serveriai, ypac Fun serveris budavo pilni ir smagus. Tik dabar nesuprantu, kodel visi tf2.lt serveriai yra tusti?

  • AvasT^
    AvasT^ pirms 10 gadiem

    TF2.LT Adminų komanda stengiasi kiek tik gali palaikyti mūsų TF2 Lietuvos bendruomenę. Negalima kaltinti nieko dėl neaktyvumo, nes visi esame žmones ir turime savo darbų.

    Mano manymu viskas yra puiku ir tvarkinga. Kiek gali tiek dirba 😉

  • magnumas
    magnumas pirms 10 gadiem

    tai kad mega beveik visad pilna

  • WhoIzNaJu
    WhoIzNaJu pirms 10 gadiem

    mega tik diena pilnas... o seniau visom parom servai pilni budavo... jeigu nakti nesimiegodavo prisedi ir randi dar daug zmoniu.... as ir seniau lekdavau i tf2.lt vos tik atnaujinimui isejus paskaityt kas gero jame... jeigu bent vienas admin skaito tai mano patarimai kaip is seno zaidejo butu:
    1 vel rasykit atnaujinimus lt kalba.
    2 issimkit tuos visus angliskus sudus. ten kazkaip su teamfortress.com sujungta bet to visiskai nereikia
    3 atgaivinkit senus servus (bball irgi) ir PATS SVARBIAUSIAS 1 IS SERVU PVZ FUN PADARYKIT NEPREINAMA F2P ZAIDEJAMS. tie nesveikai uzknisa... ant trade rawr servo yra tokia apsauga ir cia pats geriausias dalykas, kiti servai tegul buna prieinami bet bent viena padarykit kur galetu susiremkt rimti zmones.....

    viskas su jumis gerai visi turi savo darbu bet jei laikot sia svetaine bukit aktyvus kaip SENAIS LAIKAIS.

  • Digimonas
    Digimonas pirms 10 gadiem

    Koks skirtumas, kad retai dedat naujienas. Nekreipkit daug dėmesio į tą kritiką. Tarkim, kad ir koks nesveikas yra puslapis, ar belekas internete, vistiek atsiras žmogus, greičiausiai nevienas toks, kuris ras prie ko prisikabint.
    Nemanau, kad reikia dėt daugiau naujienų vien iš pareigos- REIKIA. Kokybė>Kiekybė. Man asmeniškai geriau 1 ar 2 įdomūs straipsniai/naujienos, nei 3,4,5 tiesiog šiaip sau straipsniai per savaitę. Asmeniškai man net 1,2 per dvi savaites įdomūs straipsniai būtų pats tas 🙂

  • Digimonas
    Digimonas pirms 10 gadiem

    Dėja yra ir P2P tokių pat žmonių, kurie gadina žaidimą. Nesuprantu ko visiems taip F2P kliūna...

Comments are disabled for this archived post.

Šī vietne izmanto tikai nepieciešamās sīkfailus pieteikšanās funkcionalitātei. Mēs neizmantojam nevienu izsekošanas, analītikas vai reklāmas sīkfailu. Jūsu privātums ir aizsargāts. Skatīt privātuma politiku