eventas

Galutinė Informacija Prieš Turnyrą!

happyrain happyrain

Sveiki piliečiai.


Norėčiau priminti, kad rytoj, šeštadienį, vyks pirmasis oficialus atnaujinto TF2.LT projekto MGE turnyras.


 


Šiek tiek informacijos pamiršusiems apie jo formatą:


Turnyro principas: single elimination, o pusfinalis ir finalas - best of 3.


Single elimination varžybose žemėlapį atsitiktinumo tvarka parinksime mes naudodami Discord'o roll the dice funkciją.


Pufsinalyje ir finale abu žaidėjai galės pasirinkti savo žemėlapį (po 1, kurie negalės sutapti), o lemiamą žemėlapį vėlgi parinksime atsitiktinumo tvarka (jeigu prireiks).


 


Trečiosios vietos nugalėtojas gaus krūvą kepurių, bei vieną TF2 raktą.


Antrosios vietos nugalėtojas gaus krūvą kepurių, bei du TF2 raktus.


Pirmosios vietos nugalėtojas gaus šį noob'us žavintį Rocket Launcherį, bei keletą žaidimų.(jeigu pirmą vietą laimės +21 metų turintis narys, paštu atsiųsime ir kelias skarbonkes pasirinkto alaus!)


 


Jeigu dalyvių tarpe bus F2P žaidėjų, vienam jų padovanosime Premium Upgrade! Tad skatiname F2P narius pasireikšti, kol nėra vėlu.


 


Galutinis dalyvių sarašas atrodo štai taip: lummoxSaMNardas11ReseFšūdraKirmisWаманspreijerHaivaBulytoCorny BIGhazzettSketisNeuTronas.


 


Visiems ačiū, kad susidomėjote turnyru. Tikimės jog jis praeiš sklandžiai ir tai mums suteiks galimybę ir norą jau greitu metu padaryti kažką panašaus!


 


Kadangi turnyre dalyvauja 14 žmonių, tikimės, kad susirinks jie visi.


Svarbu: Norėtumėme paprašyti visų dalyvių į MGE (kurį pasiekti galite Discorde parašę !mge arba spustelėjeČIA) serverį ateiti 15 minučių prieš turnyro pradžią (t.y. 18:45), tam, kad turnyro vedėjas (kurio privalote visi klausyti!!:)) Darker galėtų jus apšviesti taisyklėmis, bei pasakyti kas su kuo kovos pirmieji. Turnyro metu, norintys viską stebėti, tai galės daryti prisijungę prie serverio spectator rėžimu. Turnyro dalyviai kol kiti žais, galės treniruotis žemėlapiuose, kurie tuo metu nebus naudojami turnyro mačams žaisti. Visus dalyvius atėjusius į serverį būtinai kviečiame užeiti į "voice" kanalą Discord'e.


 


Bracket'ai paaiškės rytoj.


Gero ir smagaus turnyro jums linki TF2.LT komanda!


 

Komentarai

Niekas nepaliko komentaro.
Prisijunkite, kad galėtumėt komentuoti.