straipsnis

happyrain

TF2.LT Sugrįžo!

comments: 0

Nors naujasis dešimtmetis visam pasauliui prasidėjo gan prastai, tačiau jums, Lietuvos TF2 bendruomenės nariams, turime gerų naujienų!
Didelis noras ir neblėstanti aistra žaisti Team Fortress 2, tai du dalykai kuriuos jausti praėjus beveik trylikai metų nuo šio žaidimo išleidimo datos yra gan sunku. Nemeluosiu, pas mane irgi to noro itin dažnai nepasitaiko. Dažnai norisi žaisti kažką naujo, per dvyliką metų TF2 žaidimo beveik kasdieną susidarė krūva tiek senų, tiek naujų žaidimų, kurių išbandyti taip ir neteko. Bet kokiu atveju, prisimenu tą dieną kai atradau TF2.LT. Tuo metu šis portalas buvo gan populiarus. Straipsniai buvo rašomi itin dažnai, o jų nekantraudamas laukdavau kiekvieną dieną. Dažnai vyko konkursai, Kiberzonos serveriai būdavo perpildyti. Vakarais su Kiberzonos instal'u net negalėdavau prisijungti, mat likusios kelios laisvos vietos būdavo rezervuotos nusipirkusiems žaidimą ir VIP narystės turėtojams. Geri laikai buvo.
Deja, bet su laiku Lietuvoje žaidžiančių Team Fortress 2 žmonių itin sumažėjo. Tai ypatingai stipriai pasireiškė, kai 2012 Valve išleido Counter-Strike: Global Offensive.
Bet kokiu atvėju, kad ir kiek vėlokai, po trijų metų ir vienos savaitės pertraukos, TF2.LT sugrįžta su trenksmu! Nuo šiol visi jūs galėsite lankytis atnaujintame portale, dalyvauti konkursuose, bei žaisti Lietuviškuose TF2 serveriuose! Pagrindinis šio projekto tikslas - palengvinti komunikaciją tarp itin mažos likusios TF2 Lietuvos bendruomenės, bei suburti visus smagiems vakarams mūsų serveriuose. Tikimės, kad su laiku šis projektas atneš daugiau naujų veidų, bei sugražins žaidimą seniai palikusių veteranų.
Visiems gero žaidimo linki TF2.LT komanda!


- happyrain

Comments

Leave Your Comment

Login to comment.