eventas

MGE turnyrinė lentelė ir kaip mes gėsinsime situaciją

happyrain happyrain

Ponai, ponios. Tikiuosi, kad laikotės gerai, o kas nesilaikot - tikiuosi greitu metu laikysitės. Kadangi nejudinami reikalai patys nejuda, tai visgi pavyko griebti jautį už ragų ir padaryti tai, kas atrodė gana liūdnokai po pirmojo turnyro pasispardymo. Turnyro metu, kai turėjo susirinkti 15 žmonių, išvydome vos tik tris veidus - Haiva, spreijer ir ReseF. Ką darysi, taip jau vyksta reikalai, viskas suprantama. Kadangi šis formatas nepasiteisino ir papraščiausiai tampa nerealus, radome tam kiek paprastesnį sprendimą, kuris turėtų šį turnyrą padaryti itin lankstų.


 


Dabartinę turnyrinę lentelę galite pamatyti ČIA. Kaip matosi - Haiva tapo vieninteliu žaidėju iš anksto pereinančiu į kitą etapą. Taip yra todėl, kad susidūrimuose tiek su ReseF tiek su spreijer jis laimėjo mačus (20:9, 20:6). Kadangi sužaisti buvo tik trys mačai, jis tapo daugiausiai pergalių turintis žaidėjas ir gauna bilietą į sekantį etapą.


 


Tolimesnė turnyro eiga paprasta - pagal turnyrinę lentelę susirandate savo oponentą, su juo susitarete jums abiems palankų laiką ir sužaidžiate mačą. VISI mačai - Best of 3, kiekvienas jų - žaidėjo pasirinkimas tarp paprastų žemėlapių (t.y. endif, ammomod ir kiti - nesiskaito). Jeigu rezultatas 1-1, tuomet žaidėjai kartu turi nutarti koks bus lemiamas žemėlapis. Žaidėjams nenutarus, tai turite išsiaiškinti atsitiktinumo tvarka. Primename: galima naudoti tiek Shotgun tiek Gunboats ir paprastą Rocket Launcher / Original.


 


Prieš žaidžiant, abu žaidėjai privalo pradėti įrašinėti demo, kurias sužaidus, kartu su visų susidūrimų rezultatais parašyti man.


 


Tikimės, kad mačai susižais greitai ir nereikės visų skatinti atskirai, sėkmės!


-TF2.LT

Komentarai

Niekas nepaliko komentaro.
Prisijunkite, kad galėtumėt komentuoti.