straipsnis

MGE - Kas tai?

happyrain happyrain

Dažnai TF2 pasaulyje, o ypač mūsų Discord serveryje girdime frazę "einam mge", "varom persimest mge jeigu toks kietas" ir t.t., tačiau nemaža dalis žaidėjų nežino kas tai yra. Tam, kad kita kartą galėtum atsakyti į šį klausimą ir nuleisti pub'ų erelius ant žemės suteiksime jums daugiau informacijos apie seną gerą MGE!

„MGEMod“, trumpinys „My Gaming Edge“ (stilizuotas kaip MGE). Tai yra vienas iš daugelio Team Fortress 2 žaidimų rėžimų kuris yra skirtas treniruotis žaidžiant, dažnai, bet ne visada apribojus žaidėjus šiomis klasėmis: Scout, Soldier, Demoman, Sniper. Pagrinde veiksmas vyksta žaidžiant vienas prieš vieną iki tol, kol vienas iš žaidėjų surenka 20 taškų (nužudymų). Modifikacija yra „Sourcemod“ papildinys, kurį sukūrė žinomas TF2 bendruomenės narys „Lange“, remiantis kitomis jau ankščiau egzistavusiomis modifikacijomis, tokiomis kaip „Ammomod“, „kAmmomod“ ir „DuelArena“.

Vienas populiariausių MGE žemėlapių Badlands Spire
Yra ir papildomų specializuotų arenų kuriose žaidėjai gali pasirinkti neoficialiems žemėlapiams pritaikytus žemėlapius (pvz., Endif ir Ammomod). Tokio tipo mačuose laimi pirmasis žaidėjas, pasiekęs 5 nužudymus. Šie žemėlapiai sukurti taip, kad būtų galima imituoti ilgai trunkantį susidūrimą su priešu. „Endif“ buvo sukurtas siekiant praktikuoti "airshot'us", o Ammomod suteikia nesibaigiančius šovinius ir daug daugiau gyvybių. Rečiau žaidžiamas, tačiau tikrai vienas iš smagiausių MGE pasiūlymų - Bball. Ten pasitelkdami Soldier klasę žaidėjai varžosi 2x2 krepšinio aikštelėje kurioje turi įskristi į krepšį laikant Intel savo rankose.

Štai vienas iš geriausių Bball fragmovi'ų: Wonderland TF2 BBALL Sequel by wndrz.

Įeiti į areną galima chat'e įvedus "!add" ir pasirenkant iššokantį meniu (arba "!add <arenos-skaičius>"). Taip pat galite išeiti iš arenos pasirinkę kitą žemėlapį !add arba atitinkamai įvesdami !remove. Jei arenoje nėra susidariusi eilė, žaidėjas lauks pasirinktame žemėlapyje, kol prisijungs antras žaidėjas. Arenoje esant dviems žaidėjams, žaidimas nedelsiant pradedamas. Jei trečiasis asmuo stovėtų eilėje į areną, jis būtų priverstas laukti, kol baigsis mačas tarp esamų dviejų žaidėjų. Tada mačo pralaimėtojas stos į kovą su eilėje laukusiuoju žaidėju.

 Daugelis serverių, kuriuose veikia MGE Mod, turi MikeJS ELO vertinimo sistemą. Žaidėjai pradeda nuo 1600 taškų ir šis reitingas keičiasi priklausomai nuo pergalių ir pralaimėjimų.

Dar kartą - į TF2.lt MGE serverį galite prisijungę paspaudus čia (arba įvedus "connect 185.80.128.117:27015")

Į mūsų Discord galite patekti paspaudę čia.

Komentarai

Niekas nepaliko komentaro.
Prisijunkite, kad galėtumėt komentuoti.