straipsnis

raaaain

TF2.LT 2020 Advento Kalendorius | 20 Diena

comments: 1

Sveiki piliečiai.


Norėtumėme pranešti, kad dėl vakar įvykusio nesusipratimo dėl turnyro datos - aiškinamės. Bet kokiu atvėju, norint, kad pats renginys būtų kokybiškesnis, smagesnis ir ilgesnis, TF2.LT personalas mano, kad Sausį jį daryti būtų geriau, protingiau.


Šiandieną norėtumeme jūsų paklausti paprasto, tačiau mums labai svarbaus ir aktualaus klausimo. Kiek laiko per pastarąsias dvi savaites jūs praleidote žaisdami Team Fortress 2? Šio klausimo klausiame, nes stengiamės suprasti kokia dalis mūsų mažos bendruomenės narių dar vis žaidžia gan aktyviai, nes kad ir kaip bebūtų gaila, mūsų oficialūs serveriai yra beveik nelankomi. Mes stengiamės tai pakeisti, nes tikimės, kad yra likusių žmonių kurie nori vakarais susėsti ir pageiminti, kaip senais gerais laikais.


Jeigu manote, kad dažnai lankytis tiesiog neturite noro ir/ar laiko, galbūt norėtumėte, jog būtų karts nuo karto būtų organizuojami susibūrimai? Taip užtikrintumėme, kad serveryje visi susitiktų tik retkarčiais, tačiau tai padidintų šansus, kad serveris bus apypilnis bent kelioms valandoms!


Būtų itin malonu išgirsti ką manote apie tokią idėją ir kiek laiko visgi praleidžiate žaidime.


Gero vakaro linki TF2.LT komanda!

Comments

  • :) 2020-12-20 19:05:51

    hlstats ir eventukas pradziai, pora rusu combo ir pora rusu mergu = pilnas servas

Leave Your Comment

Login to comment.